Grudniowe informacje

Grudniowe informacje

Zima do nas się zbliża wielkimi krokami. Za oknem szaro i mroźnie co nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, a wiadomo sport to zdrowie. Gdzieś trzeba spożytkować energię, wyjść z domu i odpocząć od codzienności.
Jak wiecie, hala polandtt.pl jest otwarta 24h/dobę. Już niedługo dojdzie trochę przestrzeni oraz kolejny stół tenisowy dzięki czemu będzie można prowadzić jeszcze lepsze turnieje.
Przypomnę, że aktualnie turnieje są prowadzone przez portal korty.org gdzie można śledzić poczynania zawodników. Dzięki tej zmianie wyniki są bardziej czytelne a zakładając konto na portalu uzyskujemy możliwość obserwowania historii swoich występów oraz wynajmowania sali.

Ostatnie rozegrane turnieje znajdziemy w zakładce „Turnieje” w menu strony. Wszystkie mecze turniejowe oraz ligowe można zobaczyć na naszym profilu na YouTube. Najnowsze informacje, informacje o zbliżających się oraz rozegranych turniejach najlepiej śledzić na facebooku

Kończąc skrót informacyjny chciałbym dodać, iż najbliższy turniej odbędzie się już w piątek 10.12.2021. Poniżej znajduje się link gdzie znajdują się szczegółowe informacje o turnieju.
Amatorski Turniej Tenisa Stołowego 10.12.2021.

Z wyrazami szacunku

Ekipa PolandTT


Zmiany, zmiany, zmiany….

Z myślą o Waszej wygodzie zmieniliśmy system rezerwacji stołów. Teraz aby zarezerwować stół w naszym klubie należy posiadać konto na portalu korty.org. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka, a posiadanie konta daje wiele nowych możliwość. Zapraszamy do rezerwowania -> http://www.polandtt.pl/rezerwacje/🏓

Tlenoterapia hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna

Jest to metoda leczenia wykorzystująca właściwości stuprocentowego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod dostarczania tlenu do tkanek, co sprzyja w leczeniu wielu schorzeń.

Do przeprowadzenia takiej terapii wykorzystuje się komorę hiperbaryczną. W warunkach panujących w komorze tlen ma właściwości przenikania nawet do niedokrwionych miejsc organizmu, zwiększa się też poziom tlenu we krwi, limfie i płynie mózgowo rdzeniowym. Dzieje się to dzięki ciśnieniu, którego wartość w komorze wynosi 1,3 ATA.

Poland Table Tennis Friday Night v.4.2

Poland Table Tennis Friday Night v4.2

Heja!
30 kwietnia o godz. 18.30 rusza kolejny turniej „Poland Table Tennis Friday Night”.

WAŻNA INFORMACJA!!
Zmienia się system zapisywania na turnieje. Będziemy korzystać z rozwiązań jakie daje nam portal korty.org. Docelowo będzie to również nowy system rezerwacyjny, który już wkrótce zostanie uruchomiony.
Wymagane jest założenie konta, które umożliwi w późniejszym czasie, wynajmowanie stołu, sprawdzanie przyszłych rezerwacji czy podgląd własnych występów w turniejach.
Aby się zapisać na turniej po kliknięciu w zielony przycisk wybieramy kategorie i logujemy się lub rejestrujemy jeśli wcześniej nie mieliśmy konta.
Link do zapisów:
https://korty.org/turnieje/5266

Szczegóły turnieju:
gdzie: PolandTT Gdańsk, ul.Radiowa 30A
kiedy: 30.04.2021
start: od 18.00 sala do dyspozycji zawodników
turniej startuje 18.30
wpisowe: 25 zł
formuła turnieju: grupy + drabinki pucharowe, każdy zawodnik rozegra minimum 5 meczy
nagrody: przewidziane są nagrody pieniężne, koszulki oraz vouchery w formie darmowych wejściówek na hale


Przypominamy, że wszystkie mecze rozgrywane na turniejach można obejrzeć w galerii klikając na menu strony lub na You Tube na kanale PolandTT , zasubskrybuj kanał aby dostawać informacje o nowych filmach. Z kolei wyniki meczy dostępne są na stronie w zakładce Turnieje.

Ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!!
Czekamy 😉