Rozpoczęcie Top 12 wiosna 2019

Rozpoczęcie „Top 12 wiosna 2019”.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż już 06 lutego 2019 startuje nowa edycja Turnieju „Top 12”. Turnieje rozgrywamy w dwóch grupach, złota- zawodnicy posiadajacy licencje i czujący się na siłach oraz grupa srebrna i tu czekają nas zmiany. W grupie srebrnej nie może wystepować zawodnik, który kiedykolwiek posiadał licencję zawodnika a jeśli posiadał, musi mieć ukończone 70 lat. Jak zawsze liczymy na wysoką frekwencję oraz wysoką formę zawodników.

Kolejną ważną informacją, którą chcielibyśmy się podzielić jest to, iż PolandTT zostaje jednyną platformą informacyjną dla turnieju „Top 12”. Ranking turnieju będzie widoczny w zakładce turnieje a przebieg spotkań znajdziemy w zakładce Ranking PolandTT poniżej listy zawodników.

Zapraszamy również do śledzenia kalendarza, w którym staramy się umieszczać wszystkie znane nam turnieje.

Jeśli masz informacje o nadchodzących turniejach, napisz do nas!!! adres: turnieje@polandtt.pl
postaramy się umieścić wydarzenie w naszym kalendarzu. Dziękujemy.

Pozdrawiamy
Ekipa PolandTT

Top 12 jesień 2018 – zakończenie edycji.

Top 12 jesień 2018 – zakończenie edycji.

Za nami ostatnie dwunaste spotkanie Turnieju Top 12. Na stronie ranking Top 12  można prześledzić ostateczną punktacje turnieju zarówno dla Srebrnej jak i Złotej grupy.
23.01.2019 zapraszamy na dodatkowy turniej, gdzie oprócz oficjalnego ogłoszenia wyników, będzie można miło spędzić czas przy stole w miłym towarzystwie.
Tych dla których wrażeń jest zbyt mało zapraszam do uczestnictwa w innych turniejach i zapoznania się z kalendarzem imprez.

Pozdrawiamy

Ekipa PolandTT

Top 12 jesień 2018 4 runda

Za nami już czwaty turniej jesiennej rundy prestiżowego turnieju Top 12.

Do walki stanęło 41 zawodników. W kategorii „Złotej” siedemnastu zawodników , w „Srebrnej” dwudziestu czterech.

Nie odbyło się bez niespodzianek, co zaowocowało delikatną rotacją na szczytach obu tabeli.  Nie lada niespodziankę sprawiła na Pani Marzena Grdeń, która po przegranej z liderem grupy Mieczysławem Turzyńskim,  wygrała z Rafałem Szlązakiem i zajęła trzecie miejsce w kategorii Srebrnej. W Złotej kategorii zaś swoją wysoką formę pokazał Leszek Szymczukiewicz, który kolejny turniej zakończył na drugiej pozycji, przegrywając w finale z niesamowitym Witoldem Chylińskim. Na słowa uznania załuguje też Konrad Gałecki, który w walce o trzecie miejsce uległ Rafałowi Wasilewskiemu jednemu z czołowych zawodników tejże kategorii. Gratulujemy serdecznie zawodnikom stworzenia wspaniałego widowiska, gratulujemy wygranym i w imieniu organizatora zapraszamy do udziału w kolenych turniejach.

Aktualną punktację Top 12 znajdziemy w zakładce turnieje > Top 12 jesień 2018

Przebieg Turnieju znajdziemy w zakładce Ranking PolandTT, tuż pod rankingiem zawodników. Klikając na wybrany turniej, poniżej tej listy, pojawią nam sie wszystkie mecze danego turnieju.

W zakładce „Galeria” można obejrzeć kilka meczy tego turnieju.

Pozdrawiamy Ekipa PolandTT