II Top 12 z 28.02.2018 u Erniego zaliczony

II Top 12 z 28.02.2018 u Erniego zaliczony

Drodzy zawodnicy i zawodniczki!
W minioną środę odbył się drugi turniej kolejnego cyklu TOP 12, na którym frekwencja była bardzo wysoka, a poziom gier zawodowy. W turnieju było wszystko, co każdy w tenisie stołowym lubi – piękne akcje, wspaniałe wymiany oraz, co równie ważne, gra fair play, co jest niezmiernie ważne

W grupie srebrnej zwyciężył Michał Smętoch, który pokonał Jarosława Muszyńskiego, trzecia lokata należała do Rafała Walczaka, który wygrał z Marcinem Krajewskim.
Grupa złota to wygrana Piotra Wiśniewskiego, który zwyciężył w pojedynku ze Zbigniewem Kuziemkowskim, zaś w walce o trzecie miejsce lepszy okazał się Rafał Wasilewski, pokonując Tomasza Buczkowskiego. Ogromne gratulacje dla zwycięzców, ale także dla pozostałych zawodników!
Pozostaje mi się tylko cieszyć, że frekwencja z turnieju na turniej jest coraz większa, co niestety powoduje ograniczoną liczbę miejsc… Także zapraszam na kolejny turniej już w najbliższą środę! Kto pierwszy, ten lepszy ?
Zgłoszenia przesyłamy tradycyjnie do wtorku do godz. 20.00.
Do zobaczenia na sali!

Wyniki znajdziecie w zakładce „Top 12” a w zakładce „galeria”  znajdziecie mecze, w tym finał Grupy Złotej pomiędzy Piotrem Wiśniewskim a Zbyszkiem Kuziemkowskim.