Relacja po 3 turze Top 3.


Zablokowane miasto i ogromne korki w Gdyni spowodowały, że część zawodników musiała wycofać się z udziału w ostatnim turnieju wrześniowej edycji Polandtt Top 3.
W zmaganiach wzięło udział 10 zawodników, a każdy rozegrał minimum 6 spotkań w turnieju. W meczu o 3 miejsce Rajmund Teca pokonał Piotra Lautenbach, co dało mu chwilowe wejście na podium całego cyklu. W finale na przeciwko siebie stanęli Bogdan Kwidziński oraz Krzysztof Zgłobicki. Ponieważ pięciosetowy mecz wygrał Krzysztof zdobywając 30 punktów, wskoczył na trzecie miejsce w całym turnieju Top 3, tym samym przesunął Rajmunda o jedną pozycję niżej, a Bogdanowi zajęcie drugiego miejsca wystarczyło do przejęcia pierwszego miejsca w cyklu Top 3.
link do wyników Turnieju z 30.IX:
https://korty.org/turnieje/6281/wyniki
Ostateczna klasyfikacja cyklu Top 3:
http://www.polandtt.pl/polandtt-top3-09-2022/
1. Bogdan Kwidziński 58 pkt
2. Aleksander Tarasenko 57 pkt
3. Krzysztof Zgłobicki 55 pkt
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów i wrażeń na turniejach PolandTT. Dziękujemy Krzysztofowi Pekról za zorganizowanie całego wydarzenia oraz zdanie relacji z rozgrywek.
W rankingu wszechczasów Polandtt pierwsze miejsce ex aequo zajmują Bogdan Kwidziński oraz Krzysztof Zgłobicki mający po 12 zwycięstw i 1 porażce. Kolejny jest Aleksander Tarasenko z bilansem 10/2.
link do rankingu: http://www.polandtt.pl/ranking-2/
W najbliższym czasie rozpoczynamy Ligę Drużynową Polandtt. Najbliższe terminy spotkań ligowych to 14.X, 21.X, 28.X. Już wkrótce podamy więcej informacji o planowanych grach a relacje będziemy przedstawiać na bieżąco na FB oraz na stronie polandtt.pl.
Peace, love & tt 😉